Více informací

Zpět na výpis novinek

Úspěchy českých závodníků v zahraničí

Prodloužený víkend v červenci 5. - 8. byl plný zahraničních závodů a sociální sítě se plnily samými úspěchy. Pojďme si je připomenout.

V Itálii v Monopoli se konal Southern Warriors 2018

Více informací o závodě zde: www.southernwarriors.it, kam vyrazila česká skupina složená z top atletů CrossFit Destiny a CrossFit With Us.

- 1. místo v Lift size

Michal Mička dělal i živé vysílání přes Facebook, kde povzbuzoval Soňu při plavání a pak Filipa, když dobíhal do cíle se dřevem na rameni.
Zde několik fotek, které jsem od nich posbíral.

V Berlíně se odehrával Throwdown

Slovy Karla Polzera:
Berlin Throwdown byly dobře zorganizované závody rozdělené do 3 dnů. V pátek se začínalo workoutem, který kombinoval běh a potom plavání. Tam kluci nabrali ztrátu, kterou pak celý víkend dotahovali.

Celkově to stačilo na 3. místo ve velmi kvalitně obsazeném závodnickém poli, kde si oveřili, ze jsou schopni v klidu držet krok s regionals atlety. Složení wods bylo jedno z nejlepších za poslední dobu co jsem na týmovkách viděl. Oba závody brali jako připravu na Swiss Alpine Battle, který mají oba za vrchol letní sezóny. Po něm už oba budou směřovat připravu k letošnímu Openu. V dalších kat. skončili na bedně na 1. místě v kat. scaled muži Twbg black (Adam Ondoušek + Filip Valouch) a ve scaled ženy na 3. míste Twbg (Marketa Moudrá + Lucie Drahošová).